404 Not Found


nginx/1.18.0 (Ubuntu)
O nás - Dverman - The Door specialist
 • Zavolajte nám: +421 911 096 646
 • O nás

  DVERMAN – špecialista na dvere je obchodno – montážny projekt zastrešený spoločnosťou Dverman, s.r.o. so sídlom v Senci. Autorom projektu a majiteľom spoločnosti som ja. Dovoľte, aby som sa predstavil.

  Volám sa Július Gyalog. Podnikám od roku 2002. Po rokoch zbierania skúseností ako živnostník som v r. 2012 založil spoločnosť Dverman, s.r.o. Dvere sa stali mojou záľubou i profesiou. Osobne som namontoval už stovky dverných prvkov, rôznych typov a konštrukcií. Od r. 2015 trvalo zamestnávam min. 1 technika na plný úväzok a príležitostne niekoľko externistov. Svojim pracovníkom aj klientom sa snažím odovzdať maximum informácií a skúseností zo svojej praxe. Poradiť či navrhnúť to správne riešenie. Ušetriť zbytočné náklady a zjednodušiť údržbu a budúci servis.

  Riešime vnútorné aj vonkajšie dvere, technické a špeciálne (protipožiarne, protihlukové, bezpečnostné a pod.), drevené, plastové, oceľové. K tomu, samozrejme celý rad príslušenstva a doplnkov. Našimi zákazníkmi sú bežní spotrebitelia, veľké obchodné spoločnosti, ktorým poskytujeme odborný montážny servis, priemyselné a výrobné spoločnosti, stavebné firmy, investori alebo projektanti. Aby som držal krok s dobou, prevádzkujem aj e-shop na www.bieledvere.sk.

  V portfóliu dodávateľov máme aj značky  , Solodoor (CZ), CAG (CZ), TopStep (CZ), Sepos (CZ), Hörmann (DE), ADOR (CZ) a našich výrobcov ako  ATVYN alebo  Kovodružstvo Bratislava, či menšie stolárske dielne pre špeciálne zákazky. Obchodujeme s nimi priamo, bez sprostredkovateľa či ďalšieho distribútora. Pravidelne absolvujeme odborné, produktové a montážne školenia a sme certifikovaný montážny partner našich dodávateľov.

  Priamo nevyrábame žiadne produkty. No mám to v pláne do budúcnosti. Už dnes ponúkame kustomizované produkty našich dodávateľov, ktoré sme vylepšili na základe našich skúseností alebo požiadaviek zákazníkov. A vyrábajú ich iba pre nás a našich klientov priamo výrobcovia pôvodných produktov.

  Ako som naznačil vyššie, v budúcnosti plánujem výrobu niektorých častí alebo celých kompletov dverných prvkov. Sledujem trendy, načúvam zákazníkom, zdokonaľujeme montážne postupy a vylepšujeme štandardné prvky. Nie je potrebné vždy všetko vymyslieť nanovo. Veľa dobrých vecí už je, ja ich hľadám a vytváram z nich nové a ešte lepšie.

  Verím, že ak sa pre nás rozhodnete, s našou prácou budete spokojní, snáď nám odpustíte menšie zdržania a drobné nedostatky, ktorým sa snažíme všemožne vyhnúť. No aj my sme len ľudia, tak ako Vy.